Dökümanlar

Amazone KE-KX-KG-TL-KW

Amazone KE-KX-KG-TL-KW

Toprak mikserleri ve ağır tip toprak mikserleri

Farklı çok çeşitli çalışma tiplerine karşı hazırlıklı duruma gelmeleri için hem yeni geliştirilen, hem de seri üretim kapsamındaki tüm AMAZONE toprak işleme makineleri taşlık test yolunda, azami yük altında her daim testlere tabi tutulur. Bu da tüm AMAZONE toprak mikserlerinde ve ağır tip toprak mikserlerinde ihtiyacınız olan çalışma güvenliğini elde edebilmenizi sağlar.

Toprak mikserleri ve ağır tip toprak mikserleri eskiden de olduğu gibi tohum yatağı hazırlanması konusunda her açıdan çok yönlü ekipmanlardır. Başka hiçbir toprak işleme ekipmanı pullukla işlenmiş veya hiç işlenmemiş alanlarda bu kadar esnek biçimde kullanılamaz. Asılır veya monte edilebilir tip ekim makineleri ile kombine edilerek kullanıldıklarında pek çok işletmenin ihtiyacı olan en doğru çözümler elde edilmiş olur.


Galeri

Kutlucan Biçerdöver DökümanKutlucan Biçerdöver DökümanKutlucan Biçerdöver DökümanKutlucan Biçerdöver DökümanKutlucan Biçerdöver DökümanKutlucan Biçerdöver DökümanKutlucan Biçerdöver DökümanKutlucan Biçerdöver Döküman