Dökümanlar

Fendt 200 Vario-VFP

ZİRVEYE GİDEN KADEMESİZ YOL

Fendt fabrikasında özel çalışma alanları için üretilen traktörlerin köklü bir geçmişi vardır. Bu özel traktörler geçmişten günümüze kadar kullanıcıları üzerinde sağladığı güven, tasarruf ve koruduğu değer ile gelmiştir. Fendt, dünya çapında pek çok başarıya imza atmış 200 Vario V/F/P serilerinde bir takım yenilikler yaparak bu modeli daha da ileri taşımayı kendisine hedef olarak belirlemiş ve bu amaç doğrultusunda Fendt fabrikasından çıkan özel traktörler ile yeni bir çağ başlatmıştır. 200 Vario modeli ile Fendt, dünyadaki ilk ve tek Vario – kademesiz – şanzımanlı ve en yüksek sürüş konforuna sahip özel çalışma alanı traktörünü siz seçkin müşterilerine sunmaktadır. 200 Vario’nun üç versiyonu vardır:

  • V serisi: Dar ize sahip bağ traktörü
  • F serisi: Orta genişlikteki versiyon
  • P serisi: En geniş versiyon

200 Vario tüm çalışma alanlarına uygun bir traktördür. Fendt traktörlerinin en önemli avantajlarından biri, her türlü talebe karşılık verebilecek düzeyde olmaları ve son derece kapsamlı opsiyonel donanım seçeneklerini müşterilerine sunabilmektedir.

FENDT 200 VARIO V/F/P – Azami Güç Değerleri (ECE R 24’e göre)
207 Vario V/F 70 HP (51kW)
208 Vario V/F 80 HP (59 kW)
209 Vario V/F/P 90 HP (67 kW)
210 Vario V/F/P 100 HP (73 kW)
211 Vario V/F/P 110 HP (81 kW)

Galeri

Kutlucan Biçerdöver DökümanKutlucan Biçerdöver DökümanKutlucan Biçerdöver DökümanKutlucan Biçerdöver DökümanKutlucan Biçerdöver DökümanKutlucan Biçerdöver DökümanKutlucan Biçerdöver DökümanKutlucan Biçerdöver Döküman